news

SLOW Art Center

Artystyczna przystań, w której ludzie z różnych stron kraju oraz świata będą mogli zrelaksować się i oderwać od rzeczywistości tworząc sztukę z artystami, uczestniczyć w warsztatach lub zwyczajnie relaksować się w otoczeniu obrazów, rzeźb, muzyki i designerskich przedmiotów użytkowych, które będzie też można kupić.Będziemy organizować plenery malarskie, festiwale i wystawy, a także warsztaty, dotyczące wszelkich działań artystycznych. Nasz dom zatem, mamy nadzieje, stanie się także domem artystów, architektów, designerów, projektantów wnętrz, filmowców, pisarzy, poetów oraz wszystkich, którzy uprawiają wszelką sztukę!Mamy własne konie, z którymi można po prostu pobyć albo rozpocząć lub kontynuować przygodę z jeździectwem pod okiem doświadczonego trenera. Wokół piękne widoki i przyroda, w pobliżu jezioro z plażą, canoe na spływy Nysą Kłodzką, grill, granie i śpiewanie przy ognisku. Na miejscu będzie też siłownia.Do dyspozycji gości oddamy pięć apartamentów co roku inaczej ale wciąż zaskakująco urządzane przez polskich architektów i designerów.
SLOW Art Center
SLOW Art Center
Życzymy Wszystkim miłości, spokoju, zdrowia i nie tylko w święta.

Pamiętajcie, że anioły są wśród nas....
SLOW Art Center
SLOW Art Center
Ciekawi jesteśmy jak się Wam podoba? 🙂 Sporo czasu upłynęło zanim doczekaliśmy się metamorfozy w części naszych wnętrz. No tak, szewc bez butów chodzi 😊 Działania artystyczne zastąpiło projektowanie i remont w pocie czoła bo czynnie bierzemy w nim udział. Oto pierwsze rezultaty architektonicznej przygody w SLOW Art Center Zdjęcia przed i po. Jako pierwsza - metamorfoza kuchni😊
Projekt: Agnieszka Gzyl
zdjęcia: Bolek Wanat
SLOW Art Center
SLOW Art Center updated their status.
SLOW Art Center
SLOW Art Center
Life sentence I / Dożywocie I
Photo: Bolek Wanat

Zapisz sie do naszego newslettera!

Informujemy, że Państwa adres mailowy wykorzystywany będzie wyłącznie do przesyłania treści pochodzących od Slow Art Center i nie zostanie udostępniony innym osobom lub firmom.